Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - Edhe Sonte Ty Te Pres

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa me shumm te rri me Ty aq me Teper
me pelqen po mundohem te tregoj por
nuk di se si ta them,
Nese buzet sti shijoj
me Mir fare mos me thirr
Se qfar pres Prej teje un tii
ket e din shumm Mir

2x ref
edhe sonte ty te pres
Te me thuash sa me don mos e le per neser djal se do te jet shumm Von

I veshtir esht gjdo fillim
te gjith po me thon keshtu
zemra ime
Mbushet shpres vetem kur jam ketu

Ref x2
edhe sonte Ty te res
Te me thuash sa me don mos e le per neser djal se do te jet shum Von

Edhe sonte Ty te pres te ne thuash sa me don mos e le per neser djal se do te jet shumm Von
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)