Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cody - Treni I Endrave

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dhe kur s'kupton pse lufterat ndodhin,
nuk ka problem...
Ti shko perpara jemi udhetare,
te gjithe udhetojme ne nje tren

(pre refren 1x)
Nuk e di a e di per mua sa vlen ti
Larg do shkojme do shikojme ate...

(Refreni 2x)
Cfare enderrojme, asgje me shume se sa...
Cfare enderrojme, jemi aty ata...

Disa me pak, disa me shume, disa te tjere aspak
Asgje me shume se sa nje film mbushur me skena plote dhune

(pre refren 1x)
Nuk e di a e di per mua sa vlen ti
Larg do shkojme do shikojme ate...

(Refreni 2x)
Cfare enderrojme, asgje me shume se sa...
Cfare enderrojme, jemi aty ata...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)