Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oki - Femer Sekrete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Attention attention,
looking for a girl
who stop my heart!

Me duhesh shum,me duhesh ti
eja shpeto nje dashuri
vetem ty te dua sonte un
vetem ti me len mua pa gjum

A e din se çka po don
a e din se çka kerkon
a e din se shum gabon
jo jo kshtu nuk bon!

Oki

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje
A do te ndryshojn ndjenjat ndonjeher per mua?
A do tmund ti besoj un buzet e tua?

Un te dua,shum te dua
syt e tua,me shikojn mua
un te dua,shum te dua
buzet e tua jan veç per mua!

Vajz me trego ti ku je tani
te vi te shpetoj nje dashuri?
ahh sa te dua un,
vetem nje Zot e di,vash
a thua bej mekat?

Eja te shfaqim luften e botes
edhe ta thejm kristalin e tokes
a do te duash
vetem ne sy te me shikosh?
dhe tme thesh po!

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje
A do te ndryshojn ndjenjat ndonjeher per mua?
A do tmund ti besoj un buzet ?

Ahh xhan,
per ti mundem duart ti fus ne zjarr,
Xhan,merma jeten se pa ty
nuk e du...

Vetem ty,te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash mos luaj me mua tash,
ty te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash,
mos luaj me mua tash...

bXo

Vetem ty,te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash mos luaj me mua tash,
ty te thash
te ndjej afer meje vash,
ty te thash,
mos luaj me mua tash...!

Oki

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje
A do te ndryshojn ndjenjat ndonjeher per mua?
A do tmund ti besoj un buzet e tua?

Mjafton veç tme shikosh
dhe une shkrihem pas teje
me buzqesh me nje shpres
dhe ik ti prej meje.....

Nuk mundem tjeter t'dashuroj,
se pa ty un zemer kot jetoj,
nuk mundem tjeter t'dashuroj,
se pa ty un ma mir mos t'jetoj...

hey loçk
sdua ta them ne sy
por vetem te tegoj nje sekret
buzet e tua!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)