Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vitmar Basha - Dy Yje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
mos valle kjo ere po te sjell kete psheretime, krijese e gjoksit tim

i kam bere dredha me lehtesi te gjitha shtizave, por jo thikes tende
te fshehur

me dashurine qe sme le te jap mund te mbush nje humnere e te djeg nje qiell

shpirti dhe mishi jane 2 yje ne distance
dashuria jote eshte ajo qe kalon ne mes

uhuhuhuhuhuhuhu

mundova te jetoj e te harroj e veten time ta lehtesoj

vendosa te punoj e te tregoj se ty te zevendesoj

por kudo qe shkoj e po kuptoj se me dhimbjen tende duhet te bashkejetoj

shpirti dhe mishi jane dy yje ne distance
dashuria jote eshte ajo qe kalon ne mes
uhuhuhuh

pranine e Zotit nuk e gjeta ne mijera lutje, por ne dashurine qe ti me dhe

etj etj etj
befshi qejf edhe shume dashuri a whole lotta love
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)