Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Me Ty Kam Jete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E hene e marte e merkur
ditet secin kurr
e enjte e premte e shtune
vetem mbeta une

smundem trembem frikem
pa ty nje jave
ditet vitet duken pa ty

ref.
Nje jave pa ty se dua
te jemi dy e dua
nje jave pa ty vertet te jemi dy kam jete

nje jave pa ty se dua
te jemi dy e dua
nje jave pa ty e vertet
te jem me ty kam jet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)