Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Rama - Ti Zemer S'ke

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dua qe ta them vetem nje fjal
veq nje fjal dije se po lun me zjarr
dua qe ta them sonte ne sy sy me sy
s'duroj zemren me ma thy
prej dites se pare nuk ndryshove kurr
ti me paske dasht vetem per avantur prej dites se pare
e deri ne kete cast dikend tjeter e ke paas

REF
Shko gjeje dikend tjeter
qe te duron me teper
por te une mos u kthe une e di cili je
ti zemer s'ke [2x]

Dua qe ta them vetem nje fjal
veq nje fjal dije se po lun me zjarr
dua qe ta them sonte ne sy sy me sy
s'duroj zemren me ma thy
prej dites se pare nuk ndryshove kurr
ti me paske dasht vetem per avantur prej dites se pare
e deri ne kete cast dikend tjeter e ke paas

REF
Shko gjeje dikend tjeter
qe te duron me teper
por te une mos u kthe une e di cili je
ti zemer s'ke [8x]
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)