Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Po Digjem Nga Malli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nga malli marr me buzen zjarr fotografin ta puuth se dashuria xhelozia po me mbyt e marrezia embelsia je ti keng pa fund dhe un jam vala ti je deti qe em perkund

Ref:po digjem nga malli me thuaj ku te shkoj kuj ti them te dashuroooooj o zemer prej djali te them te dashuroj jo si ty nuk ka ne bote
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)