Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Perseri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
perseri perseri do te vija un me ty jeten time ta shkatrroja
perseri perseri vetem mos te kisha sy prap ty do te lendoja
perseri perseri prej gabimi ne gabim do tbesoja fjalt e vjetra
perseri perseri fati me dergoj shpetim ne vend teje erdhi tjatra

ja ja keshtu esht jeta lumturia vjen kur nuk e pret
ja ja kjo esht e verteta cdo njeri gjen fatin e vet

perseri perseri vuajtjes time me ty do ti thoja dashuri perseri perseri do trinohesha per te dy dhe do plakesha ne rini
perseri perseri prej gabimi ne gabim do tbesoja fjalt e vjetra
perseri perseri fati me dergoj shpetim ne vend teje erdhi tjatra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)