Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Eja, Eja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
prita prita me lodhi vetmia kam duruar sa malet me bor vec te te shoh edhe njeher edhe njerher ta shtrengoj at dor kur te kam pa heren e par mbeta zgjuar deri ne mengjes smund te largoj nga syt e mi fytyren tende si lule me ves

2x eja eja si pranvera trandafil po te vjen era nfund te botes me ty shkoj per ty jetoj

prita prita me lodhi vetmia kam duruar sa malet me bor vec te te shoh edhe njeher edhe njeher ta shtrengoj at dor dikush me tha se ty do te vije prita si shkembi maleve detit kur ty me erdhe duke buzeqeshur thash se mu hapen dyert e xhenetit

3x eja eja si pranvera trandafil po te vjen era nfund te botes me ty shkoj per ty jetoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)