Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jani - Vetem Nje Her

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ende te dua por ti me harove
zemren time e lendove a bre zemer
qfar fati apte nuk besova keshtu qe je i hajtatit

ref.Jemi shum te mir me njeri tjterin nuk kemi tradhti prejt njeri tjeterit e duami shum as nuk kemi shumm sene per vetii
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)