Silvi - Nëse Më Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kthimi tek ti do me kushtoj'.
Do jete nejsoj, sikur lutem
Ndaj dyshoj dhe s'guxoj.

S'dua, s'dua te mendoj.
Ti me pelqen, por kam frike
Se me genjen, se me genjen.

Enderrat e mija nuk t'i fal.
S'mund te besoj,
Se per ty s'ka fund kjo loje.
Dhe pergjigjem.

Dhe do te dua te mesoj,
Nese me do apo jo?
S'e vertetoj se sa me do.

Ref.2.x
Nese ti me do, ma thuaj.
Mos me provoko, se vuan.
Nese ti me do, sa dua,
Ti mos bej shaka se vuaj.

Kastro Zizo(back vocal)
Jam une ai qe lajkat shume ti durova.
Jam une ai qe enderrat shume ti dhurova.
Jam une ai qe ne sy, ne shtepi, kur rri, mashtroj.
Per ty nuk ma ndjen.

Zemer nuk ke shanc, ti me rri larg.
Zemer nuk ke shanc, ti je e perdale.
Zemer si te them nuk kam nevoj'.
Zemer si te them bej mire te shkoj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)