Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jetmir Hyseni - Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dua lirshem te vallezoj
mos me kufizo, mos me kufizo.
Dua, dua te kendoj
rinine me nuk do ta ze, rinine me nuk do ta zeeeee
Lozonjar plou une jete jam
te ndryshoj ndermen se kam
te ndryshoj ndermen se kam
Nese do ti me mua te jesh
aty diku do t'me gjesh
aty diku do t'me gjeseeeeeeeh

Ref.
Eja merre doren time
e argetohu bashke me mua
Jam capken vendi sme zihet
cdo here bej ate cka dua

Dua lirshem te vallezoj
mos me kufizo, mos me kufizo.
Dua, dua te kendoj
rinine me nuk do ta ze, rinine me nuk do ta zeeeee
Lozonjar plou une jete jam
te ndryshoj ndermen se kam
te ndryshoj ndermen se kam
Nese do ti me mua te jesh
aty diku do t'me gjesh
aty diku do t'me gjeseeeeeeeh

Ref.
Eja merre doren time
e argetohu bashke me mua
Jam capken vendi sme zihet
cdo here bej ate cka dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)