Më mbaj mend (për 1 muaj)

Maya Alickaj - Nuse Do Te Bej Ne Gusht

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qe diten qe te kam pare
me nga mendja s'me je ndare
mezi pres te vij behar
te te sho o moj se s'gjej deraman
2X
Nuse moj do te bej ne gusht
do ta qep moj vellon e ngusht
kur ta ve gjerdan ne gush
aman eshte vap do digjem prush
2x
Do te stolis me te ralla
si hirushia ne peralla
vetem mos me thuaj
xhan o shpirt o zemero
2X
Nuse moj do te bej ne gusht
do ta qep moj vellon e ngusht
kur ta ve gjerdan ne gush
aman eshte vap do digjem prush
2x
Ne kurbet shume vajza njoha
bukuroshe e bellhola
kush ma mori zemren time
vetem ti o moj shqiptaria ime
2x
AMAN MOJ AMAN
SE ME DOGJE XHAN

AMAN MOJ AMAN
SE ME DOGJE XHAN
2X
Nuse moj do ta bej ne gusht
do ta qep moj vellon e ngusht
kur ta ve gjerdan ne gush
aman eshte vap do digjem prush
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)