Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Mama Mia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
exclusive baby........exclusive baby

Mama mia obobo dashurija mendjen ta mori ti je zemer ohhh se per ty veq un jam doktori diagnosen un mir ta di nuk jeton dot pa mua tiiiii iii

1xPo te zuri dashurija Mama mia mama mia
nuk te bon efekt rakija po vetem puthjet e mija
Po te zuri dashurija Mama mia mama mia qke oh xhan qe deshperohesh po te putha dot sherrohesh

Ta kam thon a sta kam thon nuk shpeton dot
kolaj nga mua synin ta kam dhan(exclusive)
je ti veq per mua
mos provo te jesh don zhuan se me mua
dogjesh belllahh aaaa

1xPo te zuri dashurija Mama mia mama mia
nuk te bon efekt rakija po vetem puthjet e mija
Po te zuri dashurija Mama mia mama mia qke oh xhan qe deshperohesh po te putha dot sherrohesh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)