Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli - Intoxicated

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(2x)everybody's intoxicated
intoxicated,intoxicated

lights,camera action,dont want to less your ....,dont want to....the action,as that intro through the door,the only accsess,a lot of single status,indise a different planet...
...

(4x)everybody's intoxicated

lights,camera action,i must feel like the....10,000 wants dis.....everybody hit the floor,........so you want more,ill give you more,,,you want more,more,more,more

(4x)everybody's intoxicated
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)