Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Bahiti - Perse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk e mendoja se kjo ishte jeta
me shum genjeshtra se sa te verteta nuk di cte bej cte bej un e mjera nuk mundem me se me plasi zemraaa

Me ler o zot nje her frym te mar
ta shoh un djellin si diten e par
ta shoh un jeten me nje tjeter sy
ta dua veten te te dua tyyyyyy

pse me le nvetmi ma humbe rinin po perse o ZOT pse te jetoj pa shpres kur mundem te vdes po perse o ZOT

Nuk e mendoja se kjo ishte jeta me shum genjeshtra se sa te verteta nuk di cte bej te bej un e mjera nuk mundem me se me plasi ZEMRAAAAAA

Me ler o zot nje her frym te mar
ta shoh un djellin si diten e par
ta shoh un jeten me nje tjeter sy
ta dua veten te te dua tyyyyyy

pse me le nvetmi ma humbe rinin po perse o ZOT pse te jetoj pa shpres kur mundem te vdes po perse o ZOT
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)