Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sevina - Te Premtoj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kurr asnjeher se mendoja qe nje engjell une do te takoja vetem ne ate qast kur hyre ne jeten time ti fshive lotet nga syt e mi nga bota e erresires me largove nje rreze shprese tek un zgjove tani qe ty te gjeta skerkoj me asgje kurr ne jeten time ste le merrme me shtrengo ne krahet e tua dhe yjet ne kte nat therrisnin te dua merrma zemren time te jetoj ne trupin tend dhe premto qe do tme duash mua dhe askend.Me degjo tani dhe me beso vetem ty te dua kurr mos dysho me yje si deshmitar po te bej nje premtim : me ty do te prehet ne paqe shpirti im nga bota e erresirres me largove nje rreze shprese tek un zgjove tani qe ty te gjeta skerkoj me asgje kurr ne jeten time ste leee merrme me shtrengo fort ne krahet e tua dhe yjet ne kte nat thrrisnin te dua merrma zemren time te jetoj ne trupin ten dhe premto qe dotme duash mu dhe askend nanananann
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)