Më mbaj mend (për 1 muaj)

Viola - E Dua Djalin Shqipetar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
djem te bukur paska bota me ndaloj dhe shikoj me ngcmoj ata me lajka te kota pastaj ndahmi harrojm rrugë te gjat paksa jeta ka dhe djem qe i pelqej po siimpatin nuk e gjeta por ne zemer dikun do gjej sot .

ref (2x)

njeë keng po kendoj flas një gjuhë qe lshon zjarr ne ket bot ku jetoj dota zgjedh djalin shqiptar

djem te pasur paska bota me pelqejn e si pelqej me ngacomoj ata me lajka te kota me genjejn e si genjej.... rrug e gjat jeton me friken bota ka dhe mirkuptim un jom si nje yll qe fal driten kur jetoj ne qellin tim

ref (4x)

sot nje keng po kendoj flas nje gjuhe qe lshon zjarr ne ket bot ku jetoj do ta zgjedh djalin SHQIPETAR
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)