Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Mir Se Erdhe Nuse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ka dal nona para dere nusen me e prit (2 here)
ka dal hona per mbi koder e na bejka drit (2here)
mire se erdhe nuse marshalla po bejme bashke me dhendrin hin ne valle te gjithe ta festojme (2 here)
nisi vallja me tubana gjith me rrend po knojn 2(here)
jane gzu nona edhe baba djalin e martojne (2 here)
mire se erdhe nuse marshalla po bejme bashke me dhendrin hin ne valle te gjithe te festojme (4 here)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)