Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Nëse S'vjen Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tani dua ta verej sapo te pelqej
e di nje puthje me duhet tani
besom sna mjafton nje nat
sknaqem vec me pak e di
ne mes nesh nuk ka kufi

ref...

nese svjen sonte
mos eja neser
shume te kam pritur ste pres me teper

nese svjen sonte
mos eja fere
shume ke premtuar
asgje sme fale

tani dua tjem me ty
vec ne kater sy
pastaj sdo te kem nevoj per fjale
e di buzet skan fuqi
ta shprehin tani ket afsh
mezi pres te jemi bashk
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)