Më mbaj mend (për 1 muaj)

Qelbanix - Butoni Play

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mendoj se jam butoni PLAY
Te gjithe me thone butoni PLAY
Çdokujt, trute ja blej
Sepse une jam butoni Play x2

REFREN
Kujdes kur rri me mu, hej
Nuk jam per t'korrigju, hej
Jo mos e merr shume lehte, hej
Memorizoje mire x2


Nuk di sa do te marr x2

eshte e veshtire
eshte e veshtire
nuk do t'ja dal

REFREN

Nuk e kuptoj se çfare do me ti te kishe
butoni PLAY
Mendoj se kjo eshte ajo qe ti do t'ishe
butoni PLAY x6

çfare do te kishte?
mendoj se kjo do t'ishte
mendoj se kjo do t'ishte..........

PLAY
butoni PLAY
butoni PLAY........
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)