Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli - Digjem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
bohu gati se po dalim zemer sonte do ta kallim nuk ka lidhje qfar lokali hajt zemer veq po dalim s'ka rendesi le te shihet dashuria le te dihet le ta merr vesh krejt dynjaja u kanqem nga sefaja sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une

diskoteka klub nate sonte do te bejme gallate qa po vesh ti mos e kshyr veq te kalojm shume mire ska rendesi le te shihet
dashuria le te dihet le ta merr vesh krejt dynjaja u knaqem nga sefaja

Ref:2
sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une
sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une

sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une
sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une

sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une
sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une

sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une
sonte le te ndizen ndizen zemrat sa me shum si zjarri qe digjet digjesh ti e digjem une
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)