Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Magnetic

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
jejejejejejjej
Data tre dit e mart ora dy un fiksohem me tyy...une smund te jepem jepem asgje me teper teper
dy zero shtat ndodhi i pari reaksion kimik.pa pa pa mama lerem afrohesh afer meje
un te terheq(afrohesh)
un te terheq (afrohesh)
un te terheq(me duket sikur po mar zjarr)
ti me terheq(derzohem)
ti me terheq(derzohem).
ti me terheq(i imi ti je,ti je)

Ref:
Dashuria zemra ime s'eshte eksperiment, eshte nje fenomen qe njihet quhet gravitet,zemren, gjith qenien time e tundd si termet, terheq si magnet mamamagnet.

Magneti si nje elektron me nje proton
Magneti si estrogjen per testosteron..

Vet e ndjej si reshqet me terheq si magnet e diii.(te lutem merrem merrem harroji te tjeratt tjeraat)
Genjeshtar i sinqert per gjahtar je talent je tiii.me ler te njehem sexy so so sexy sexy
un te terheq (afrohesh)
un te terheq(afrohesh)
un te terheq (me duket sikur po mar zjarr)
ti me terheq(dorzohem)
ti me terheq(dorzohem)
ti me terheq(i imi ti je,ti je)

Ref:4her
Dashuria zemra ime s'eshte eksperiment, eshte nje fenomen qe njihet quhet gravitet,zemren, gjith qenien time e tund si termet, terheq si magnet mamamagnet.

Magnetic ne gjdo hormon,magnetic po funksion magnetic ,
jam e jotja vetem thuaj se qfare deshiron
Magnetic ne gjdo hormon,magnetic po funksion magnetic
esht magnetic si estrogjen per testosteron...

(Ref 2x)
Dashuria zemra ime s'eshte eksperiment, eshte nje fenomen qe njihet quhet gravitet,zemren, gjith qenien time e tund si termet, terheq si magnet mamamagnet.

Magnetic si nje elektron me nje proton,
Magnetic si estrogjen per testosteron
Magnetic si nje elektron me nje proton,
Magnetic si estrogjen per testosteron
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)