Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Askush Nuk Eshte Perfekt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk je me ai qe kam njohur dje
une tani per ty nuk bej as be
ti je bere rrebel edhe mekatar
po nuk dhe asgje s'ke per te marre.

Lindim duke qare
dhe jetojme me frike
deri sa te gjejme nje shpirt fisnik,
nuk kerkoj meshire
vetem pak respekt,
mbi k'te toke askush nuk eshte perfekt.

ref:
Sa here te ndihesh vetem
do kuptosh vertete kush te do,
prek'me ti shpirtin qe te sherohesh
nga erresira mos u frikeso
dhe zemra ime do t'jete
zemra jote gjer ne fud.

Per c'do dashuri nuk ka ligj te shkruar
nganjehere permbysen pa filuar
kjo vlen dhe per ty
vlen edhe per mua
por te t'jap nje shans te fundit dua.

ref:
Sa here te ndihesh vetem
do kuptosh vertete kush te do
prek'me ti shpirtin qe te sherohesh
nga erresira mos u frikeso
dhe zemra ime do t'jete
zemra jote gjer ne fud.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)