Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gazmend Rama (Gazi) - Lumnije

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nje dashnore qe kam pas larg vetmije mos me pas eshte larguar ne kete jete nje dashnor tjeter ka gjet lumnija

Nje dashnore qe kam pas larg vetmije mos me pas eshte larguar ne kete jete nje dashnor tjeter ka gjet lumnija.

Per dashni kush po keqyr mall kur ski pare kerkush s'te don per takim kur po i them nuk te dal se nuk ki kerr more valdet.

Ty me tha nuk te dua ma ski si tjetri shum para spo mendon hiq ne kete jete se nje dite nuk ki me mbet lume

Ty me tha nuk te dua ma ski si tjetri shum para spo mendon hiq ne kete jete se nje dite nuk ki me mbet lume

Per dashni kush po keqyr mall kur ski pare kerkush s'te don per takim kur po i them nuk te dal se nuk ki kerr more valdet.

Keqyrini vajza ne kete jete gjeni dashuri te vertet pasuria mos tju mashtron pa dashni jeta skalone lumnije.

Keqyrini vajza ne kete jete gjeni dashuri te vertet pasuria mos tju mashtron pa dashni jeta skalone lumnije.

Per dashni kush po keqyr mall kur ski pare kerkush s'te don per takim kur po i them nuk te dal se nuk ki kerr more valdet.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)