Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Muqaj - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa me shum te urej
aq me shum per ty ndjej

tash e them nje hidhrim
tash e ndjen trupin tim

gjithmon e dedur jam
un ty kur te shoh

behem si e marr
me as nuk te njoh

ref:(2x)
tash shko
mendo mos u afro
sje me ne zemren time djalo
kupto se sjam un me ajo

e kuptova mir qfar nga un kerkon
nje pjes e rolit tend qe ti shum e mir e aktron

po kjo gje tek un tani perfundon
me genjeshtrat e tua tani me nuk shkon

ref:(2x)
tash shko
mendo mos u afro
sje me ne zemren time djalo
kupro
se sjam un me ajo

ref:(2x)
tash shko
mendo mos u afro
sje me ne zemren time djalo
kupto se sjam un me ajo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)