Shaqir Cërvadiku - Shkova Kah Nuk Shkova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shkova ka nuk shkova
Boten e kerkova
Por vashat ma t'bukra
I kishte Kosova x2

Ref...
Vashat shtat selvi
Lulet e liris
Porsi shqipet tona
Kosova i rrit

Kosova i rrit

Shkova ka nuk shkova
Vashen s'e harrova
Dashunin e saj
Askund s'e shikjova x2

Ref...x2
Vashat shtat selvi
Lulet e liris
Porsi shqipet tona
Kosova i rrit

Kosova i rrit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)