Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Mu Thane Syte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
M'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale
m'u thane syte, m'u thane
o djali nenes, o djale

Mbase vjen kete behare
o djale i nenes, o djale
mbase vjen kete behare
o djali i nenes, o djale

Je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale
je ne pune, a s'punon dot
o djali i nenes, o djale

O se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale
se jam plake e nuk vij dot
o djali i nenes, o djale

Djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale
djale te paca shendoshe
o djali i nenes, o djale

O djale te paca shendoshe
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)