Më mbaj mend (për 1 muaj)

Esad Ademi - Von E Morra Vesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Lote e mi ende pa u nda
me nje tjeter sonte te kan pa
ti gjithmon me paske genjy
paske pasur tjeter dashuri

von e morra vesh
qfar zemre paske pas
sa keq qe se kam dit
qe ti nuk din em dasht
vone e morra
vesh qfar jete te pelqen
kjo dhembje qe ekam
eshte mend per tjeter her.

ndoshta nje mij zemra i ke thy
dhe askush qefin sta prishi ty
mos mendo se do ta kesh shum leht
se te kqijat kthehen ne ket jet

refreni
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)