Më mbaj mend (për 1 muaj)

Germs - Bindju Udhes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dikush erdhi ne kete jete
Sa shpejt fati e nenshtroi
I ndrydhur e i shkrete
Djali rregullat i mesoi

I vecuar nuk do te jete
Mendimin e tij do te kete
Perpjekjet e tij vazhdimisht
S’mund te zgjasin pafundesisht

Bindju udhes dhe pse sje i lire
Bindju udhes mbase eshte me mire
Bindju udhes dicka mund te gjesh
Bindju udhes vazhdim te kesh

Dikush erdhi ne kete jete
Sa shpejt fati e nenshtroi
I ndrydhur e i shkrete
Djali rregullat i mesoi

Bindju udhes dhe pse sje i lire
Bindju udhes mbase eshte me mire
Bindju udhes dicka mund te gjesh
Bindju udhes vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
vazhdim te kesh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)