Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona Qereti - Rri Drejt Zoti Te Ndihmon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
eh sa net te kam enderruar vetem ty
sa mengjese une jam zgjuar me lot ne sy
kur mendoj sa shum kam vujt o dajl
por une nuk paskam qen normal
Kur ti ike une mbeta
hiq askund
e sa here mendova jetes
ti jap fund
e me helm une shpirtin e kam mbush
por ti nuk paske qen askush
ndoshta loti do te ndalet
edhe dhembja do t'kalon
ndoshta jan t'verteta fjalet:
"rri drejt Zoti te ndihmon"
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)