Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hafsa Zyberi - Hajde Moj Malenake

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hajde malenake
Duje lalën e
Hajde gushë bardhake
Duje lalën e x2

Hajde goc e lalës
Ç’e hudh vallen e
Hajde buzsheqere
Knaqe lalën e x2

Hajde goc e lalës
Ma jep fjalën e
Hajde malenake
Merre lalën e x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)