Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Kush Mi Qan Hallet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush mi qan hallet hallet kush mi din
me mungon ai djal qe don shpirti iim..(2)
Perse ti perse nuk me don
vech me fjal ti mua me mashtron
eja tii eja tii
eja se te thret ky shpirti iim
te them un te them perseri
kjo zemer te don veech ty
eja ti eja tii eja se te thret ky shpirti im
kthehu vazhdojm jeten dashurii aaa
kthehu t'lutem te un perserii..

Paske zemer ti shpejt me m'harru
tash un e kuptova se sa m'do ti muu (2)
Perse ti perse nuk me don
vech me fjal ti mua me mashtron
Eja ti eja tii
eja se thret ky shpirti iim
kthehu vazhdojm jeten dashurii aaa
kthehu t'lutem te un perserii...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)