Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabiani - Trerndeline E Malit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Do të vij në mes të nates
do të kerkoj edhe yjet do ti zgjoj
do te vij atje ku fshihesh
e do te gjej zemren tende do ta rrembej
si pirat do qaj o detet per buzet e tua se asnje si puth më mir se mua
do te behem erë e malit
leht e leht
floket etua ti perkdhel
Trerndeline E Malit
Trerndeline E Malit
ekujna jeee qeqelooooooo
ne pranver
Trerndeline E Malit eee
tani ku je
të vij e te marreeeeee
Trerndeline E Malit
ekujna jeee qeqelooooooo
nepranver
Trerndeline E Malit eee
tani ku je
të vij e te marreeeeee

(grupi perserit 4 her)
Trerndeline E Malit
ekujna jeee qeqelooooooo
nepranver
Trerndeline E Malit eee
tani ku je
të vij e te marreeeeee

O salarg qe esht pranvera
kur qelti
unë podigjem se jam djali ri
do ta djeg unë pasurin per ata sy
edhe djelli trembet kur te she ty
si pirat do qaj o detet per buzet e tua se asnje si puth më mir se mua
do te behem erë e malit
leht e leht
floket etua ti perkdhel
Trerndeline E Malit
Trerndeline E Malit
ekujna jeee qeqelooooooo
ne pranver
Trerndeline E Malit eee
tani ku je
të vij e te marreeeeee

(bashk me grupin perserit edhe 7 her)

si pirat do qaj o detet per buzet e tua se asnje si puth më mir se mua
do te behem erë e malit
leht e leht
floket etua ti perkdhel
Trerndeline E Malit
Trerndeline E Malit
ekujna jeee qeqelooooooo
ne pranver
Trerndeline E Malit eee
tani ku je
të vij e te marreeeeee

(Grupi)
Trerndeline E Maliteeeeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)