Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Vene Me Kembe E Vijne Pa Koke

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kam nje kenge per te kenduar
Kam nje dert per te vajtuar
Nje semundje e pasheruar oooo
Qysh nga shekujt e kaluar..
Qaj moj zemer e palgosur
Vajto ti moj nena plake..
Mergimi djemt ti ka sosur
Ikin e ste vijne prape....
Qan nena me ligje plote
Na ikin djemte neper bote
Ceshte keshtu o i madhi zote..
Vene me kembe i vijne pa koke...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)