Mc Kresha - Qoni Durt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
veq 1 mc e keni..veq 1 DJ e kenii
veq ni superstar zeeemer hajde tash kceni
superstar tash vjen tkall kur ta preek trupin ta djeg truriin
superstar zemer ky osht i unt..
i smut mentalisht kur e shef femnen pi mbrapaa gjithmon si shigjeet...
ledri
met vet diqka hëëë sa osht ora
po menon dikush qe mu se njo mi njo e nxona
ledri okej n'tana ant une ngohna
rima bojm pare thirrum n'bank se kom me miliona
e boj per qef se boj per femra
n'text e qes qa kom mrena
mc cjom en qit beat ton kan me met emra
6 milion menyra me bo rap qikjo o e jemja
kto shenja kah t'shkilet vetura jem shihet
kush jon reperat mat mirt en hip hop dihet
zoni yt kunder meje kur fol s'nihet
ta boj bajat si jeta n'kosovë st'rrihet
naj njo pi rimave kur hina me ni beat kur jom en kllik
s'nihna dhe vina apet ju lojna t'shtrit me muzik
vina e bina qata qe se ke prit nsese se ke dit
sa shes men kqyri cd-ja me shit.
reff...,
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)