Ghetto - Up'normal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ska lira pa dira
qika jeme ma e mira
po han kar si hajdari
ejj qyre barin ma hanksh karin
se jom mbret per ty tkalli
kejt e tlo pa flejt
jom boss i bossav
jo dost i dostav
jom king n'kit lugin
sjom klloshar ne ket
din
o hajde tqij adelin ta ha pidhin
si golin
dije qe jom abnormal
me mu knaqu mos u nal
kadal dal kit kong e boj me instromental
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)