Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Un Jam Plus, Ti Minus

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Un me ty qysh meu pajtu
fjalt e kota pom flet mu
djalo tu ka bo adet
njejtat fjal mi thu gjdo vjet(2x)

un jam plus e ti minus
sa premtime ran ne buz
smujna bashk zemra pom thot
si qipriti me barot(2x)

un pot flas e ti po qesh
ke me mbet vajz beqaresh
ti po don veq avantur
por me mua smundesh kur(2x)

un jam plus e ti minus
sa premtime ran ne buz
smujna bashk zemra pom thot
si qipriti me barot(2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)