Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Me Beso

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
i vetmi jam ne ket bote
qe te dua ty aq fort
syte e mi jan mbush me lot
z´di cka t´bej m´ndihmo o zot

(ref 2X)
me beso te lutem moj
se pa ty z´dua te jetoj
une i mjeri prap shpresoj
se me ty une dot jetoj

tash vetmia m´ka mundu
zemer e n´shpirt me ka semu
per mua me nuk ka jete
mbaroj dashnia e vertete

(ref 2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)