Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
heeeeeeeeeeeeeeeeej

jam shqiptare e shqiptarit
jam e motra e adem jasharit
jam shqiptare ti e petriti jam e motra sahir pajaj zitit bij e nores e dugagjinit jam e motra e luan hajredinit

moj serbi moj shtrig e vjeter
ne ket kosov ske qka lyp ma tjeter
kaqaniku shkamb e gur gjith ne kam o per flamur
heeeeeeeeeeeeeej
krejt kosova ne kam jan que
pavarsin e ka fituuu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)