Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kastriot Tusha & Leonora Jakupi - Shero

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O qma ke gishtin
Vasho për unazë
O qma ke gishtin
Vasho për unaze

Qe besa djalo
Për unaze e kam e
Vallahi djalo
Zoti ma ka fale
Bilahi djalo
Nana ma ka dhane

Oh hiqmu Shero prej meje
Seç mi lujte ment o prej kreje

O qmi ke faqet
Vasho kuq si molla
O qmi ke faqet
Vasho kuq si molla

Qe besa djalo
Kuq si molla i kam-e
Vallahi djalo
Zoti mi ka fale
Bilahi djalo
Nana mi ka dhane

Oh hiqmu Shero prej meje
Seç mi lujte ment o prej kreje

O qma ke synin
Vasho rrush te zie
O qma ke synin
Vasho rrush te zie

Qe besa djalo
Rrush te zi e kam-e
Vallahi djalo
Zoti ma ka fale
Bilahi djalo
Nana ma ka dhane

O hajde Shero pranë meje
Seç mi lujte ment o prej kreje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)