Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa & Besim Krasniqi - Nuk Mendoj Me Tu Kthy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nese n'zemer s'me ke pas
pse me thoje se tkam dasht
nese kurr s'me ke dasht mu
lumturi pse m'ke premtu

nese kurr n'dashni ske ra
pse i ban zemrat me qa (2x)

nuk besoj jo nuk besoj
kurr ma veten se mashtroj
nuk mendoj ma me tu kthy
dy her zemren s'du me thy (2x)

nese vjen falje m'kerkon
dije se do tjet shume von
nese loti me pikon
mos mendon se me mashtron

nese kurr n'dashni ske ra
pse i ban zemrat me qa (2x)

nuk besoj jo nuk besoj
kurr ma veten se mashtroj
nuk mendoj ma me tu kthy
dy her zemren s'du me thy (2x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)