Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bexhet Jagodini - Nje Deshire E Kam N'ket Jete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nje deshire e kam n´ket jete
at qe e dua ku me e gjet
qe ndricon porsi flori
e ma fal at dahuri

e pse pse
me denon moj perendi
e pse pse
te jetoj pa dashuri
e pse pse
ti o zot mua m´denon
e pse pse
ti deshirat s´mi plotson

ma kjo zemer sun duron
per ate qe e dashuron
asgje tjeter z´du n´ket jete
te jam prane saj deri sat v´des
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)