Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Hanim Nene Qershi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
hanim nene qershi e qonim dashuri
sa me doje ti e une te mbaja ne gji

refreni2x
aha aha sa e sa qershi
aha aha puthe dashuri

2x
tash u sos qershijae u shu dashurija
ska me psheretimeska me dritherime

refreni2x
aha aha sa e sa qershi
aha aha puthe dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)