Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Kapriçoze

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
un jam ulur po pres u zgjova ne mengjes dhe zdua prap te flej gazetat jan perball tashe theme gjth andej te thirrin ne telefon prap pome kerkojn azgje nuk pome zgjon veq kjo pishin pome punon po ben shum vap ora shkon ngadal po nata sapo erdhi dhe un dua prap te dal te gjitha jan njesoj fytyrat jan njesoj per veq asaj busqeshje qe pa pritur me ngacmon un jam ulur dhe po pres ti veq kuxove eja eja dhe me merr kam energji gjith naten dua tete pres ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej nata doli dhe askush nuk me pelqen te hysh ne zemren time sa veshtir jo nuk genjej se di qfar ndodhi sot vjen nga tjeter bot me syt e tij me dogji dhe nuk di si ta ndaloj . Ora ska tik- tak kjo nat do shuhet dhe un dua prap me ty te dal te gjitha jan njesoj fytyrat po njesoj per veq asaj busqeshje qe pa pritur me ngacmon . Un jam ukur dhe po pred ti veq kuxove eja eja dhe me merr kam energji gjith naten dua tete pres ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej un jam ulur dhe po pres ti veq guxove eja eja dhe me merr ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej uuuuuuuuuuuuuu un jam ulur dhe po pres ti veq guxove eja eja dhe me merr kam energji gjifh naten dua tete pres ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej un jam ulur dhe po pres ti veq guxove eja eja dhe me merr ne jeten time hyre dhe pa pritur ndjej je nje ngacmim qe un e ndjej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)