Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pjer Noshi - Enderro Nje Dite Me Te Mire

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ti jeton i vetem ne kete vend,
i mjer dhe pa njeri,ne kete glob.
ske asgje,vec zjarrin kur ben ftoht,
dhe pak ti kur kerkon,ste degjojne,

mos e mendo ti veten te pashpres,
vjen nje dit per ty,qe te rilindesh dhe te fillosh ti thjesht nga e para.

Pas reve ka nje diell,
pas shiut ka ylber,
ngre koken shiko qiellin,
enderro nje dit me te mire
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)