Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Vetëm Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tre,dite ne muaj une jam e lirë
Nje,ore e dua te jem me ty
Nent jane minutat qe grindemi oou
Pes here me thua se sa me do
Dy fjale, puthje ne qdo sekond
Shtat jane lutjet qe te mos shkoj hooj.

Reff:2x
Zemer ti pse nuk ma thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj sooot vetem mua.

zemer ti,ti zemer ti,ti me thuaj soot
zemer ti,ti zemer ti,ti

Tre,dite ne muaj une jam e lirë
Nje,ore e dua te jem me ty
Nent jane minutat qe grindemi oou
Pes here me thua se sa me do
Dy fjale, puthje ne qdo sekond
Shtat jane lutjet qe te mos shkoj hooj.

Reff:2x
Zemer ti pse nuk ma thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj soot vetem mua.

zemer ti,ti zemer ti,ti me thuaj soot
zemer ti,ti zemer ti,ti

Reff:2x
Zemer ti pse nuk ma thua
une te besoj dhe te dua
se nje shpirt une nuk e gjej dot
me thuaj sooot vetem muaa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)