Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arbi-G - Showtime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Arbi-G)-Xhimi plasi nga terbimi,
eshte gota e 5 qe ka thyer Xhimi,xhimi thyen gota,sikur ja ka fajin bota,e dime qe eshte me rrota,xhimi hedh veshtrimin nga pasqyra,sheh shume femra qe kercejne e qe jane veshur ngjyra-ngjyra,me te mira se Shakira,embelsira,qe sot kane pire shume birra e qe bejne si te veshtira,kur i marrim me te mira,u plotesojme mijra deshira,cmendurira,se per mu kjo eshte menyra.

(BANA)-Me keto veprime djalo po me cmend,sot po pi dhe une vec per hatrin tend,s'dua t'ja di per asnjeri,kte nate do jemi vec une dhe ti.(2x all verse)

(ARBI-G)-Shake baby,shake,don't let me have a brake,shake your body all around,cause this music got a sound,move baby move,shake your body with this groove,Arbi-G ne mikrofon 1 SuperSexy shoqeron.Clap 4 me,clap 4 me,(choirs)yo,yo,2x)Bounce 4 me,bounce 4 me(choirs:yo,yo)2x.(2x all verse)

ref.....

Bana-........

(Arbi-G)Kam oreks per seks,e gotat pi me ex,relax baby ky tekst cause is better than the next,jam pikant baby djegs,mos me gjej pretekst,pi edhe ket BECK'S,vec per hatrin tim me ex(2x all verse)

ref.....

BANA-.........
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)