Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da Ghost - Urdher I Ri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Da Ghost :

(Hey, hey , hey,hey )

Urdher i ri amo hit n´club
zonin n'club une jom fresh Poo
Mc-it kur e nin na kur e bim ti sun thu Joo
shkune bire tash dridhe senin
zhurm bojm shum veq na e dina renin
shum trip nice do mi msy tash veres
urdher i ri bjen ngusht para deres

Adelina Ismajli :

Kah Po shkoj kur po kthena veq tollovi (hey)
tash na erdhem hin fuqi urdher i ri (hey)
qu n'kom rri gaditu
hej me ritem pregaditu
dridhe kceje nije
nr 1 ket sen dije.


Reff: Da Ghost - Adelina Ismajli X2.

Hey krejt jom ne bin Hey jo jo zotni
Hey tash unë po vi Hey me urdher t'ri

Da Ghost:

Hey pomp, more pomp it pomp it
peace Aight mush club
time shum nice rrin tash rresht te bina
me urdher t'ri aHa ADELINA
krejt chil u ndrru loja na jem loja
ku shkun qato zojaa erdh droja
Kej shiko N'beat
qe na ku jem na kem mit mit

Adelina Ismajli :

Kur knoj hitt ju boj fitt jom "INFINIT"
s'jom ballkan s'jom UNMIK jom ILLIRIC
qu tash krejt durt nalt
ket sen shpejt e ka qart
e kalli e qarti e dogji
Nr. 1 urdhni ri

Reff: Da Ghost - Adelina Ismajli X2.

Hey krejt jom ne bin Hey jo jo zotni
Hey tash unë po vi Hey me urdher t'ri

Da Ghost - Adelina X2

Hey Njerzt e Mi N'Shqiperi
hey njerzt e mi N'Malsi
hey njerzt e mi N'Kosov
hey njerzt N'Diaspor,

Reff: Da Ghost - Adelina Ismajli X2.

Hey krejt jom ne bin Hey jo jo zotni
Hey tash unë po vi Hey me urdher t'ri...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)