Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriana Rama - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ndoshta ti ruges do ta kuptosh
se sa shum te kam dasht
por tani haroje tash u kry krejt u kru
ndoshta do kerkosh rug dalje por nuk ka ka vetem hakmarje hakmarja mu ka shkru nzemran tem per 1 ndjal qe sewm ka pelqen qe krevat spitalit po flene tash runu krejt qe me mu keni pun po ju gjen si ai tjetri qe krevat spitalit po flen kjo iishte veq 1 prezantim per filim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)